Wykonujesz instalacje przemysłowe? Poznaj trwałe i odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne kable gumowe, przewody ciepłoodporne oraz kable samochodowe. Wykorzystasz je w urządzeniach przemysłowych i rolniczych, narzędziach elektrycznych bądź instalacjach grzejnych. Przewody elektryczne przemysłowe są też niezastąpione na placach budowy. Co warto o nich wiedzieć?

Wybierz przewody do sprzętu uziemiającego i zwierającego

Przewody H00V-D oraz przewody H00V3-D to popularne kable elektryczne wykorzystywane w przemyśle. Znajdują zastosowanie w sprzęcie uziemiającym i zwierającym typu przenośnego. O ile temperatura w miejscu ich zastosowania nie wykroczy poza zakres od -5°C do 55°C lub od -25°C do 55°C, nie będzie miało znaczenia, czy jest to wnętrze budynku, czy też podwórko.

W naszej ofercie znajdziesz przewody H00V-Db i przewody H00V3-D o zróżnicowanych przekrojach. Możesz zamówić dokładnie taką długość, jaka jest Ci potrzebna – nie ma potrzeby, byś płacił za więcej. Powłoka z polwinitu sprawia, że nasze przewody elektryczne zachowują trwałość przez lata.

Czym odznaczają się przewody gumowe?

Przewody gumowe wyróżniają się elastycznością i odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Nadają się do zróżnicowanych warunków: suchych, wilgotnych, a nawet mokrych. Można je wykorzystać w instalacjach na świeżym powietrzu. Przykładowe sprzęty, w których sprawdzą się przewody gumowe, to grzejnik, wiertarka, piła tarczowa, przenośny silnik.

Wybrane przewody gumowe wykorzystasz do połączeń wewnętrznych w aparatach elektrycznych, jeżeli warunki pracy powodują podwyższenie temperatury (maksymalnie do 110°C). Wysoka temperatura może dotyczyć zarówno instalacji w urządzeniu, jak i ciepłoty pomieszczenia.

Przewody ciepłoodporne i przewody samochodowe

W ofercie mamy przewody samochodowe dopasowane do instalacji elektrycznych w pojazdach samochodowych, w których napięcie jest niskie.

A może potrzebne są Ci przewody elektryczne ciepłoodporne, zabezpieczone gumą? Można poddawać je przesunięciom czy zaginaniu, a i tak nie stracą funkcjonalności. Guma chroni je przed wilgocią, więc nadają się do pomieszczeń mokrych i zastosowań poza budynkiem. Mało tego, świetnie sprawdzą się w chłodniach.

Poznaj wszystkie przewody przemysłowe i wykonaj prace dające rezultat trwały, liczony w latach!