Zakup odpowiednich kabli – trwałych, mających izolację i dopasowanych do wykonywanych instalacji – to już połowa sukcesu. Aby odnieść pełny sukces, potrzebne są narzędzia, które nie uszkodzą, a tym samym nie zmniejszą trwałości przewodów. Profesjonalne narzędzia w korzystnej cenie znajdziesz u nas. Jakimi rodzajami dysponujemy i co warto o nich wiedzieć? Przekonaj się!

Narzędzia ręczne na sztuki czy komplet narzędzi? Ty wybierasz!

Hurtownia kabli multikable.pl przygotowała ofertę detaliczną na narzędzia ręczne wykorzystywane na użytek domowy, ale także skierowaną do posiadaczy warsztatów czy osób chcących wykonywać rozbudowane i skomplikowane instalacje elektryczne.

Komplety narzędzi znajdują się w wygodnych w transporcie walizkach wykonanych z mocnego tworzywa sztucznego. Pierwszy komplet narzędzi przyda się m.in. hydraulikom. Zawiera praskę hydrauliczną do końcówek nieizolowanych CU i AL oraz matryce różnych rozmiarów. Narzędzia służą do zaciskania końcówek nieizolowanych: miedzianych i aluminiowych, końcówek: na średnie napięcie i tulejkowych, przeformatowywania przewodów sektorowych.

Drugi zestaw narzędzi jest doskonały do zastosowania w przemyśle. Ma elementy niezbędne do zaciskania końcówek: izolowanych, nieizolowanych, konektorowych. Regulacja siły docisku sprawia, że narzędzia ręczne można dostosować do użytkownika. Wysokogatunkowa stal czyni je odpornymi na różnego rodzaju uszkodzenia.

Pojedyncze narzędzia ręczne do uzupełnienia wyposażenia warsztatu

Potrzebne Ci zaledwie jedno narzędzie? Nie ma potrzeby, byś kupował zestaw. Hurtowania kabli multikable.pl sprzedaje na sztuki praski mechaniczne do końcówek nieizolowanych, praski do tulejek izolowanych, bezmatrycowe praski zaciskowe do tulejek, wkrętaki izolowane: płaskie i krzyżakowe, a także szczypce izolowane: uniwersalne i boczne.

Gwarantujemy wysoką jakość dostępnych u nas produktów. Narzędzia ręczne stalowe są trwałe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Uchwyty występujące w praskach zostały wykonane z dwuskładnikowych komponentów. Są ergonomiczne i stabilne. Mają blokady zapadkowe dla zapobiegnięcia m.in. niepełnemu zaprasowaniu końcówek.

Zapraszamy do zakupów!