Nasza misja podczas targów Trako 2015


Cele, jakie obraliśmy podczas targów, osiągnęliśmy z nawiązką. Podczas kilkudniowej imprezy na swoim stoisku przeprowadziliśmy ponad 200 unikalnych rozmów, poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi i wysłuchaliśmy naszych klientów.


Udało nam się godnie zaprezentować naszych dostawców: Isodraht, Waskönig+Walter, Arthur Flury AG, Eltrim i wielu innych. Cieszymy się podwójnie, ponieważ nasze stoisko goście ocenili jako niezwykle interesujące. A to dlatego, że zaprezentowaliśmy kilka ciekawostek, na przykład:


 - drut jezdny Elcorim. Po rocznej eksploatacji przez PKP PLK S.A. okazało się, że ten wyrób znacznie przewyższa dotychczasowe, np. ten z domieszką srebra,

 - najlepsze linki miedziane i wieszakowe,

 - próbki przewodów zasilających wysokiego, średniego i niskiego napięcia,

 - próbki kabli sygnalizacyjnych, energetycznych i przemysłowych,

 - oraz wiele innych.


 

Goście na naszym stoisku


Nasze stoisko przez pozostałych wystawców hali zostało okrzyknięte mianem jednego z najciekawszych. Nie dziwiło zatem nikogo, że mieliśmy bezustanny ruch. Odwiedziło nas dużo ponad 200 gości, z czego większość wyraziła chęć nawiązania współpracy. Świetnie!


 

Opinia o targach Trako 2015 - czy warto?


Tak. Pomimo tego, że ostatniego dnia kwestie organizacyjne pozostawiały wiele do życzenia, to jednak na pewno wybierzemy się do Gdańska za dwa lata (zgłoszenie, notabene, już wysłaliśmy). Dlaczego warto? Poznaliśmy wielu potencjalnych partnerów, przeprowadziliśmy spotkania z dotychczasowymi klientami, zebraliśmy cenny feedback, zdobyliśmy ciekawe kontakty. I co najważniejsze - spotkaliśmy się z branżą.


 

Po targach - podziękowanie


Dla wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko, składamy najserdeczniejsze podziękowania. Jesteśmy zaszczyceni tym, że mogliśmy poznać tylu wspaniałych ludzi. Dzięki Wam wiemy, że idziemy w dobrym kierunku, i to dla Was właśnie pójdziemy tym torem i dalej. Dziękujemy!